MÖBLER / Bord / Skrivbord 8269436
nr 826 9436
Skrivbord
60/70-tal, träfanér, med bokhylledel, längd: 150 cm, djup: 78 cm, höjd: 74 cm
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 13 maj 2013
kl 19:52:13
12/5 12:09:25
800 kr
13/5 14:10:33